Acaba kullanıcıların gözünde nasıl

Web sitenizde bulunan kullanıcıların davranışlarını ölçümler, kendimizi kullanıcı yerine koyarak çözümler üretiriz. Şunu nereye koysaydık daha iyi olurdu sorusunun cevabını yıllardır internet dünyasında yaşamış olduğumuz deneyimlerle veririz.

A/B testi ile kullanıcıların gözünden nasıl göründüğünüzü öğrenin
Growth hacking ile psikoloji

Growth Hacking ve Psikoloji

Sektörünüzdeki kullanıcıların psikolojik eğilimlerini takip ederiz. Birkaç günlük takipten sonra etkileşime geçmeyen veya geçemeyen bu kullanıcılara özel ürettiğimiz çözümleri sitenizdeki ürün sayfalarına uygularız. Ek olarak satmak istediğiniz ürünleri satın alıma geçiş esnasında kampanya olarak en efektif şekilde sunarız.

Yazılımsal ve Tasarımsal Destek

Web sitenizin açılış sayfalarını kullanıcıların gözüne güzel bir izlenim bırakması adına sektörünüzdeki ürünlere göre grafik tasarımları yaratır ve renk seçimleri yaparız. Sitenizi responsive hale getirerek telefon ve tablet gibi cihazlarda düzgün açılmasını sağlar, sayfa hızlarını maksimuma çıkararak kullanıcıları sayfada tutmaya teşvik ederiz.

Yazılımsal ve tasarımsal destek ile dönüşüm oranını arttırın

Etkileşime giden yol

Arama motoru reklamları ve sosyal medya reklamları gibi bir çok kanaldan gelen ziyaretçinizin, efektif bir fiyatla dönüşüme geçip geçmediğini oranlayan bu çalışma, tamamen kitle psikolojisi ve teknik işlemler ile süzgeçten geçirilir. Çözümlerimiz daima sektörel verilere göre yorumlanır.

Ne Yapıyoruz?

PPC Denetimleri

Dönüşüm Optimizasyonu

Yeniden Hedefleme

META Araştırması

Rekabet Analizi

Reklam Yönetimi

İstek Gönder!