Reklamlarınız Doğrudan İlgili Kitleye Ulaşsın

Google reklamı verdiğiniz zaman reklamlarınız, kullanıcıların internet geçmişleri ve ilgi alanlarına göre çıkarılmaktadır. Reklamlarınız daima ürününüz ya da sitenizin yer aldığı sektör ile ilgilenen kitlenin karşısına çıkacağından en iyi dönüşümü almış olursunuz. Firmamız sitenizi analiz ederek en iyi dönüş alınacak anahtar kelimeler belirlenerek bu kelimelerde reklamlarınızı yayınlıyoruz.

Google adwords reklamları

Reklamlarınıza Sadece Tıklandığı Zaman Para Ödeyin

Google Adwords’te iki tip teklif yöntemi vardır. Bunlar TBM(Tık Başına Maliyet) ve BGBM(Bin Gösterim Başına Maliyet) olarak ikiye ayrılır. TBM’de reklamlarınıza tıklandığında bütçenizden belirlediğiniz tutar düşerken, BGBM’de reklamınız bin kere görüntülendiği zaman bütçenizden verdiğiniz teklif tutarı düşer. Bu iki tip teklif farklı reklam türlerinde kullanılmaktadır. Arama ağı reklamlarında TBM teklifi belirlenir BGBM teklifi verilmez. Görüntülü reklam ağında reklamlarınızı yayınladığınızda ise BGBM teklifi belirlenir. Ancak görüntülü reklam ağında da reklamlarınıza tıklanabildiği için TBM teklifi de belirlenir.

Siteniz Aramalarda Üst Sırada Görünsün

Google arama ağı reklamları yayınladığınız zaman sadece kullanıcılar tıkladığında bütçenizden para düşer. Belirlediğiniz bütçe bittiğinde reklamlarınız otomatik olarak aramalardan kaldırılır. Açık arttırma usulü çalışan sistemde en üstte yer almak için farklı faktörler yer alıyor. Sizin için en faydalı olacak, alaka düzeyi yüksek anahtar kelimeleri belirleyerek reklam planını yapıyor ve daha az maliyetle reklamlarınızı yayınlıyoruz.

Google adwords ile üst sırada yer alabilirsiniz
Görüntülü reklamlar ile marka bilinilirliğini arttırın

Markanızın Bilinilirliğini Arttırın

Google görüntülü reklam ağı ile birçok blog ya da internet sitesinde reklamlarınız yayınlanır. Bu reklam tipinde kullanıcılar sizin ürününüz ya da sektörünüz ile ilgili sitelerde dolaşmışsa veya aramalar yapmışsa kullanıcının ziyaret ettiği sitelerde görüntülü reklamlarınız yayınlanır. Görüntülü reklamlar, tıklanma oranı düşük olduğu için siteye ziyaretçi çekmek için değil, daha çok marka bilinilirliğini arttırmak için kullanılır. BGBM ve TBM teklifi belirlenir ve reklamlarınız bin gösterime ulaştığında ya da tıklandığında reklam ücreti bütçenizden düşer. Burada önemli olan reklamlarınızın doğru ilgi alanlarında ve anahtar kelimelerde görüntüleniyor olmasıdır. Sizin için en iyi dönüşüm alınabilecek kelimeleri saptıyoruz ve reklamlarınızın doğru hedef kitleye ulaşmasını sağlıyoruz.

Reklamlarınız Youtube’da Yayınlansın

Ayda 2 milyar civarında ziyaretçisi bulunan dünyanın en büyük video paylaşım platformu olan Youtube’da reklamlarınızı yayınlayarak bir adım daha önde olun. Video reklam yayınlayarak akılda kalıcılık ve marka bilinilirliğini arttırabilirsiniz. En düşük maliyetle reklamlarınızı yayınlayabilmek için ayrıntılı analizler sonucu stratejimizi belirliyoruz. Ürününüz ya da markanız ile doğrudan ilgilenebilecek kitleyi ortaya çıkarıyor ve reklamlarınızın alakasız kullanıcılara değil belirlenen hedef kitleye ulaşmasını sağlıyoruz.

Youtube'da reklam yayınlamak

Ne Yapıyoruz?

PPC Yönetimi

Rakip Analizi

İçerik Geliştirme

Sosyal Medya Reklamcılığı

E-Posta Reklamcılığı

İtibar Yönetimi

İstek Gönder!