Hakkımızda

2014 yılında kurulmuş olan firmamız, SEO ve Google Adwords konuları başta olmak üzere tüm web tasarım işlerine farklı bir bakış açısı ile yaklaşmayı hedeflemektedir. Bu nedenle temel amacımız müşterilerimize kazandırmak ve buna bağlı olarak kazanç sağlamak olarak gösterilebilir.

Firmamız yukarıda söz ettiğimiz temel amaçlarını gerçekleştirmek üzere gerekli olan yapılanmasını tamamlamış ve gerekli olan yatırımları yapmıştır. Firmamızın İstanbul’un değişik bölgelerinde ofisleri bulunmaktadır. Bu bölgeler Bakırköy, Zincirlikuyu ve Avcılar bölgeleri gibi merkezi ve iş merkezlerinin yoğun olduğu bölgelerdir. Firmamız Google reklamları konusunda sektörde en çok tanınan firmalardan biri olan EG Bilişim firması ile partner olarak hizmet vermektedir.

Uygun lokasyonlarda bulunan bölge ofislerimizin ve değerli partnerlerimizin yanı sıra deneyimli ve konusunda uzman olan bir kadromuz bulunmaktadır. Bu kadro içinde yer alan personelimiz genç uzmanlardan oluşmaktadır. Hizmet verdiğimiz her alan için en az 1 uzman bulundurduğumuz genç kadromuz, çok yönlü olma iddiamızı ve kreatif çalışma anlayışımızı destekleyecek şekilde hizmet vermektedir. WebDiji logosunda da gördüğünüz gibi tüm renkleri içinde barındırmayı seven, yaptığımız tüm çalışmalara bu anlayışımızı yansıtmayı tercih eden bir firmayız. Çalışanlarımızın kendi felsefeleri ve sanatsal bakış açıları ile çok renklilik ve kreatif üretim anlayışımız birleştiğinde de farklı, benzersiz, yaratıcı ve etkili çalışmalar ortaya koymaktayız. Genellikle SEO ve Google Adwords konularında yaptığımız çalışmalar ve hizmetlerimiz sayesinde referanslarını aldığımız 200’ü aşkın firma da bu iddiamızı kanıtlamaktadır.

Bu konularda ve web tasarım konusu içinde kalan bütün alanlarda yaptığımız çalışmalardan memnun kalan müşterilerimizin referanslarını ‘REFERANSLARIMIZ’ sayfamızda inceleyebilirsiniz. Müşterilerimiz bizi biz de onları sadece hizmet veren – hizmet alan olarak görmeyiz. Karşılıklı olarak birbirimizi değerlendirme şeklimiz ‘çözüm ortağı’ ismi altında gerekli olan çalışmaların yapıldığı yönündedir.

Kazandırırken kazanmayı amaçlayan, müşterilerine çözüm ortağı olarak hizmet veren, web tasarım alanına yeni ve farklı bir soluk getiren, farklı, çok renkli, kreatif, benzersiz, sanatsal ve çok etkili çalışmalar yapan bir firmadan yararlanmak isteyen işletmeler için doğru seçim olacağımızı söyleyebiliriz.

2014 yılında kurulan ve çok kısa zamanda başarılı çalışmalar yaparak birçok etkileyici referans elde eden firmamız, genç ama konusunda uzman ve deneyimli personeli ile web tasarım hizmetleri konusundaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya adaydır. Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da bizimle çalışmak istiyorsanız, iletişim kanallarımızı kullanarak ya da ofislerimizi ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu şekilde WebDiji tarafından sunulan çok renkli dünyanın içine adım atabilir ve uzman personelimiz tarafından yapılan başarılı çalışmalar sayesinde işletmenizin bugününü ve geleceğini garantileme imkânını bulabilirsiniz. Hizmetlerimiz arasında bulunan itibar yönetimi, sosyal medya yönetimi, kurumsal kimlik tasarımı, SEO çalışmaları, Google Adwords reklamları, web tasarım, dönüşüm oranı optimizasyonu gibi hizmetleri incelemenizi ve haklarında daha ayrıntılı bilgiler almanızı öneririz.

Ekibimiz

WebDiji, kendi alanlarında Uzman kişiler barındırır.
Ajansımız iletişimin gücünü bilen, işini sanatsal ve felsefesi ile sürdürmeyi seven kişilerden oluşmaktadır.