Haberi ilk biz alırız

Kişisel adınıza veya ticari şirketinize yapılmış haberleri bütün internet kullanıcılarından önce biz görürüz. Haftanın her günü 7/24 saat bir takip içerisinde aktif olarak çalışırız. Google Alerts ve benzeri araçlar ile arama motorlarına düşmüş olan sayfaların içerisinde belirlediğimiz isimler geçtiği an bize bildirimler gelir ve istekleriniz üzerine işlemler gerçekleştiririz.

Hakkınızda çıkan kötü haberleri internetten kaldırıyoruz

Arama sonuçlarına müdahale ederiz

SEO çalışmaları ile şirket ve isminize yapılmış yanlış haberleri ve siteleri arama sonuçlarında arka sıralara itiyor ve görünürlüğünü minimuma indiriyoruz. İmkanlar doğrultusunda bu haberleri aynı zamanda kaldırabiliyor, ya da hukuki tavsiyeler ile sildirebiliyoruz. Şirketiniz veya isminiz ile alakalı bütün anahtar kelimeleri inceliyor ve internet üzerindeki kanalları tek tek bir süreklilik halinde kontrol ediyoruz.

Başarılarınızı yaygınlaştırırız

Şirketiniz büyük bir etkileşime girdiyse ve bunu duyurmak istiyorsa eğer anlaşmalı olduğumuz haber organları ile başarı ve bildirilerinizi yaygınlaştırmanıza destekte bulunuruz. Yaygınlaşma durumunda internet kullanıcısı psikolojisi ile içerik yönetimi kısmında tavsiyeler sunarız.

İnetnetteki itibarınızı arttırırız
Sosyal medya ile itibar yönetimi ilişkisi

Sosyal Medya’nın gücünü biliriz

Sosyal medya ağlarının hepsini yıllardır etkin kullanmaktayız. Hitap ettiğiniz sektöre özel paylaşımlar yapar ve sosyal medyanın viral gücünü kullanarak kitlenizi arttırırız. Bununla birlikte kuruluşunuz veya isminize açılmış sahte hesapları kapatmaya yönelik işlemler gerçekleştir, hesap güvenliğinizi arttırır, çalınmış hesaplarınızı kurtarmak için sosyal medya ağları ile iletişime geçeriz.

Dijital İstihbaratımız

Birkaç sene değil, 2009 yılından bugüne kadar internet dünyasında birçok şirket ile çalıştık ve kendi alanımızda partner ajanslar edindik. İnternet istihbaratında referanslarımızın çokluğu sayesinde teknik unsurlarla çözümlenemeyen bazı durumları iletişim kuvveti ile çözümleriz.

dijital istihbaratımız güçlüdür
itibar-yonetimi-istihbarati

Gizliliğe önem veririz

İtibar yönetimi süresince ve sonrasında gizlilik bizim en büyük değerlerimizdendir. Dışarıdan bir itibar savunması yapıldığı görülebilir ama bunun kimler tarafından desteklendiği hiçbir zaman bilinemez. Ajansımız, SEO ve AdWords gibi hizmetlerin referanslarını paylaşabilir ancak itibar yönetimi referanslarını paylaşmaz.

Ne Yapıyoruz?

Bağlılık Artırmak

Referans Oluşturmak

İtibar İzlenmesi

Negatif Arama Sonuçlarını Önlemek

İstek Gönder!