Düzenlemeye Sitenin Kendisinden Başlıyoruz

SEO çalışmaları site içi ve dışı olmak üzere ikiye ayrılır. Site içi SEO çalışması, internet sitenizi arama motorlarının daha kolay ve hızlı bir şekilde taramasını ve tanımasını sağlar. Bu işlemin sıralamaya etkisi büyüktür. Öncelikle internet sitenizin iç SEO analizini yaparak site içindeki eksikleri ve hataları tespit ediyoruz. Analizin ardından sitede bulunan eksiklere göre link yapısı, hiyerarşik yapı, meta etiketleri ve sayfa açılış hızı ve daha birçok etkeni düzenliyor ve sitenizi arama motorları için kolay okunabilir hale getiriyoruz.

dis-seo

Yükselirken Doğallıktan Uzaklaşmayın

Site dışı SEO çalışması internet sitenizin başka siteler tarafından tavsiye edilmesi esasını içermektedir. Bu çalışmada aynı sektör içerisindeki sitelerden backlink alımı, tanıtım yazıları paylaşma, paravan site ağı oluşturulması ve sosyal medya ağı oluşturulması gibi işlemler yapıyoruz. Aynı zamanda bu çalışmaların Google v.b. arama motorları üzerinde doğal görünmesini sağlıyoruz. Sitelerin dış SEO çalışması yaparken orantısız bir şekilde hareket etmesi, sitenin arama motorlarından tamamen silinmesine varabilecek seviyede cezalar almasına yol açabilir. Bu durumun bilinci ile tüm siteleri kendi internet sitemiz gibi önemsiyor aynı zamanda bir müşteriye ait olmasının verdiği ciddiyet ile işimizi yapıyoruz.

Kullanıcı Deneyimini Üst Düzeye Çıkarın

Kullanıcı deneyimi, siteyi ziyaret eden kullanıcıların en üst düzeyde siteden yararlanması ve bilgi alması açısından oldukça önemlidir. Kısaca UX olarak adlandırılan kullanıcı deneyimi, müşterilerin davranışlarına göre siteyi en iyi ve kullanışlı tasarıma getirilmesidir. Webdiji olarak çeşitli araçlar ile internet sitenizi inceliyor ve site içeriği ile ilgili ayrıntılı bir rapor hazılıyoruz. Bu rapor doğrultusunda sitenizin tasarımını ve içeriklerini kullanıcılar ile en çok etkileşime geçecek şekilde düzenliyoruz.

etkilesim

Sosyal Medyadan En Etkili Şekilde Yararlanın

Sosyal medya ağları, siteniz için en iyi organik link alabileceğiniz mecraların başında geliyor. Sosyal medya hesaplarından alınan backlinkler ile siteye gelen ziyaretçi sayısı birbirine orantılıdır. Ayrıca sosyal medyada paylaşılan linkin diğer kullanıcılar tarafından paylaşılması daha çok kişinin siteyi ziyaret etmesini sağlar. Sitenizde bulunan içeriklerin sosyal medya kanallarında en iyi şekilde dolaşmasını ve etkili bir sonuç alınmasını sağlıyoruz.

Analiz ve Raporlarla Durumunuzdan Her Zaman Haberdar Olun

SEO çalışması yapılırken müşteriye sitesinin durumu hakkında her zaman şeffaf olunmalıdır. Çalışma öncesinde sizlere siteniz hakkında bilgi sağlamak adına ücretsiz bir SEO analizi yapıyoruz. Çalışmaya başladıktan sonra size belirli aralıklar ile siteniz hakkında çeşitli rapor ve analizler gönderiyoruz. Sormak istediğiniz ya da merak ettiğiniz bir durum olursa telefon ya da yüz yüze görüşmeler gerçekleştirerek sunum yapıyoruz. Böylece sitenizin durumu hakkında her zaman bilgi sahibi olursunuz.

SEO Analizi

Ne Yapıyoruz?

Anahtar Kelime Analizi & Stratejisi

Website Görünüm Optimizasyonu

Kod Optimizasyonu

İçerik Stratejisi & Optimizasyonu

Link İnşası

Sektör Analizi & Stratejisi

Sitenizin Ücretsiz SEO Analizini Yapalım!

Can Cankıran ile iletişime geçerek detaylı SEO analizi gerçekleştirin.