En İyi Geri Dönüşü Sosyal Medyadan Alırsınız

Sosyal medya hesaplarınızı doğrudan sizi takip eden ve sizinle ilgilenen kişiler takip eder. Bu sebeple en etkili geri dönüşleri sosyal medya paylaşımlarınızdan alırsınız. Sosyal medyayı yönetmek kolay değildir. Sürekli olarak insanların hoşuna gidecek ve sıkmayacak paylaşımlar yapmanız gerekir. Sosyal medya yönetimi yan olarak yapılacak bir iş değil sadece bu iş için zaman ayrılması gerekir. İşinde uzman ekibimiz ile sosyal medya hesaplarınız durağanlıktan çıkarak yükselmeye başlar.

sosyal medya yönetimi ile ağınızı güçlendirin
özel olarak üretilen içerikler ile sosyal medya hesaplarınızı daha güçlü yapıyoruz

Özel Üretilen İçerikler İle Sosyal Medyanız Hareketlensin

Hızlı tüketimin yüksek olduğu bir çağda yaşadığımız için sosyal medya ile özel olarak ilgilenerek içerikler oluşturmak gerekiyor. Sosyal medya hesaplarınızı yöneterek özel görseller ve içerikler hazırlıyoruz. Aşırıya kaçmadan doğru ve etkili paylaşımlar yaparak hesaplarınızı, takipçilerinizin sıkılmayacakları aksine ilgiyle takip edecekleri bir yer haline getiriyoruz.

Hedef Kitleye Yönelik Paylaşımlar İle Doğru Bir Büyüme Elde Edin

Hesaplarınız yüksek takipçiye sahip olsa da bu takipçiler kimi zaman sadece takip etmek için yapılmış robotik hesaplar olabiliyor. Hesaplarınızdan yaptığımız paylaşımlar ile gerçek hedef kitlenize sizi bir adım daha yaklaştırarak iyi ve kaliteli bir büyüme yaşamanızı sağlıyoruz. Sizi yakından takip eden ve doğrudan ilgi alanlarına hitap ettiğiniz kullanıcılar sayesinde en doğru ve etkili geri dönüşleri elde etmiş olursunuz.

Hedef kitleye yönelik paylaşımlar yaparak sosyal medya hesaplarınızı büyütün.
Sosyal medyada reklam vermek için bize başvurabilirsiniz.

Reklamlarınız Sosyal Medyada Yer Alsın

İnternette yayınladığınız reklamları sosyal medya sitelerinde de yayınlayabilirsiniz. Sosyal medya sitelerinde yayınlanan reklamlarınızdan en etkili geri dönüşü alabilmek için hedef kitlenizi ayrıntılı analizler ile belirleyerek doğru kişilere ulaşmanızı sağlıyoruz. Reklamlara ayırdığınız bütçe ile en iyi performansı almanız için etkili planlar uyguluyoruz.

Geri Dönüşler İle Sıralamanız Üst Sıralara Biraz Daha Yaklaşsın

Sosyal medya yönetiminin SEO’ya da büyük bir katkısı vardır. Sosyal medyada paylaşılan linkler gelen ziyaretçi sayısı ile doğru orantılı olduğu için en organik linklerdendir. Buralardan paylaşılan linkler SEO’daki doğallığınızı arttırır. Sosyal medya yönetimi ile birlikte SEO hizmeti de verdiğimiz için ekibimiz sıralamanıza etki edecek şekilde hizmet vermekte.

Sosyal medya ve seo ilişkisi

Ne Yapıyoruz?

Strateji Geliştirme

Pazar & Rekabet Araştırması

Topluluk Yönetimi

İçerik Oluşturma

Sosyal Medya Marka Büyümesi

Reklam Yönetimi

İstek Gönder!