SEO Uyumlu Tasarımlar İle Üst Sıralara Göz Kırpın

İnternet sitelerinin arama motorlarında daha kolay üst sıralara çıkması için belirli ölçütleri karşılaması gerekli. Bizde sitenizin tasarımını yaparken bu kurallara tamamen uygun şekilde yapıyoruz. Ayrıca bu kurallara uyarken sitenin görselliğini de ön planda tutuyoruz. Böylece tasarım olarak iyi bir siteye sahip olmuşken aynı zamanda ileride SEO çalışması yaptırmaya karar verirseniz bu çalışmalara tamamen hazır bir internet sitesine sahip oluyorsunuz.

web tasarım
Responsive internet sitesi tasarımı

Sadece Bilgisayarda Değil Mobilde de İyi Görünün

Gelişen teknoloji ile birlikte insanların kullanım alışkanlıkları da değişiyor. İnsanlar artık daha çok telefonlar ile internette dolaşıyor. Bu sebeple internet siteleri sadece bilgisayarlara göre değil artık mobil ile de uyumlu olmalıdır. İnternet sitesi yaparken responsive tasarımlar yapıyoruz. Böylece siteniz sadece tek bir platformda değil mobil ve tablet gibi platformlarda da bozulmadan görüntülenebiliyor.

Kullanıcı Aradığını En Kısa Yoldan Bulsun

İnternet sitesinin tasarımı, hedef kitlesindeki kullanıcıların davranışları analiz edilerek oluşturulmalı. Yaptığımız sitelerde kullanıcıların isteklerine en kısa yoldan hızlı şekilde ulaşabileceği tasarımlar kullanıyoruz. Bu sayede ziyaretçi sitede aradığını buluyor ve sitede daha fazla vakit geçiriyor. Sitenin sadece tasarımını değil, kullanımı ve işlemleri de kullanıcının kolayca yapabileceği şekilde oluşturuyoruz.

Yönetici panelli web tasarım

Anlaşılır Panel İle Sitenizi Kolayca Yönetin

Sitenin yapım süresi bittikten sonra kullanımı da oldukça önemlidir. Sitenin güncel kalabilmesi ve sürekli yenilenmesi daha fazla ziyaretçi gelmesini sağlar. Yaptığımız sitelerin yönetici panelleri son derece anlaşılabilir ve kolaydır. Site tasarımı bittikten sonra site yönetim paneli eğitimi verilmektedir. Böylece siteyi güncelleyecek editör ve yöneticiler kolay bir şekilde makale ve ürün girişi yapabilecekler, aynı zamanda var olanları da güncelleyebileceklerdir.

Ne Yapıyoruz?

Responsive Tasarımlar

SEO Uyumlu Tasarım

Logo Tasarımı

E-Ticaret Tasarımı

İstek Gönder!